برای حمایت از کودکان سرطانی: تله فیلم سلام یاشاییش (سلام زندگی) در تبریز ساخته می شود

تله فیلم سلام یاشاییش

چاپ

تله فیلم سلام یاشاییش

برای حمایت از کودکان سرطانی،(سلام زندگی) به تهیه کنندگی و کارگردانی احد جعفری یقین در تبریز ساخته می شود.
به گزارش خبرنگار خبرگزاری آواری تبریز: بعداز ساخت تله فیلم دنیای تازه در مورد کاشت حلزون (ناشنوایان)، اکنون برای کودکان سرطانی تله فیلم سلام یاشاییش که غمگین و بسیار پر محتوا و زیبا با داستانی فوق العاده و با طنزهای موقیعتی توسط جمعی از هنرمندان خیر و نیکوکار کشور در تبریز و تهران ساخته می شود .
این تله فیلم متفاوت با داستانی بسیار زیبا و عالی با تلاشهای بی شائبه احدجعفری یقین فیلمساز خیر و با همکاری جمعی از هنرمندان و بازیکنان فوتبالیست خیر ساخته می شود که بطور کاملا رایگان در چند استان در اختیار شبکه های تلویزیونی یا شبکه خانگی گذاشته خواهدشد .
هاشم چاووشی _ عصمت عسگری _ سعید جلوه گر _ بهرام عربیان _ نوروز سلیمانی _ میلاد وطن پرست _ ابوالفضل جدیری _ محمود ریاحی _ یوسف عباسپور _ مسعود محسنی _ جواد برزگر _ محمد رهبر و بیش از ۷۰ هنرمنددیگر ایفای نقش خواهند کرد.
هنرمندان نامی خوشنام از پایتخت چون بهمن هاشمی _ کیانوش گرامی _ سعید نوراللهی _ فاطمه شکری _ مریم صادقی و چند بازیگر نامی خیر دیگر به این تله فیلم خدا پسندانه دعوت شده اند.

امید داریم مسئولان دلسوز استان مثل همیشه در ساخت این فیلم بلند ارزشمند و تاثیر گذار که از لحاظ اثرات مفیدی دارد هنرمندان خیر را یاری کنند.