• آخرین ویدئو با عنوان ، ویدئوی منتخب برای نمایش مرسدس بنز در 2 سال قبل منتشر شده است .
 • پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷
  »  خودرو   »   ویدئوی منتخب برای نمایش مرسدس بنز
  

  ویدئوی منتخب برای نمایش مرسدس بنز

  00:10
  6,046 views
  ۱۸ بهمن ۱۳۹۴

  مرسدس بنز، (به آلمانی: Mercedes-Benz) شرکت خودروسازی آلمانی است، که در زمینه طراحی و ساخت انواع خودرو، کامیون، اتوبوس و موتورهای درون‌سوز، همچنین ارائه خدمات مالی (لیزینگ و بیمه اتومبیل) و نیز تعمیر خودرو فعالیت می‌نماید.
  کارخانه مرکزی شرکت مرسدس بنز در منطقه زیندل فینگن واقع در شهر اشتوتگارت قرار دارد.

  این شرکت ادامه قدیمی‌ترین سازنده خودروهای بنزینی در جهان، یعنی دایملر-موتورن-گیزلشافت است، که در سال ۱۸۹۰ توسط گوتلیب دایملر و ویلهلم مایباخ تأسیس شده بود. شاخه دیگر از مرسدس-بنز، کمپانی بنز آگ می‌باشد، که در سال ۱۸۸۳ توسط کارل بنز راه‌اندازی شد.
  در سال ۱۹۰۰ گوتلیب دایملر درگذشت و در ۱۹۰۲ پس از انعقاد قراردادی میان ویلهلم مایباخ و امیل جلینک، شرکت دی‌ام‌جی تولید اتومبیل با برند مرسدس، که از ابتدای نام دختر جلینک، یعنی مرسدس جلینک گرفته شده بود را، آغاز کرد.

  در سال ۱۹۲۶ شرکت دایملر-بنز از ادغام دو شرکت دایملر-موتورن-گیزلشافت و بنز اند سی تأسیس شد و از تاریخ ۲۸ ژوئن ۱۹۲۶ کارخانجات دو شرکت، تولیدات خود را، با برند مرسدس بنز، به بازار عرضه کردند.
  در سال ۱۹۹۸ پس از ادغام دایملر-بنز با شرکت خودروسازی آمریکایی کرایسلر و تشکیل دایملرکرایسلر آگ، این شرکت مدیریت مرسدس-بنز را در اختیار گرفت. در سال ۲۰۰۷ در پی خریداری کرایسلر، توسط شرکت مدیریت سرمایه سربروس و انحلال دایملرکرایسلر، شرکت دایملر آگ تشکیل شد.
  امروزه مرسدس بنز یکی از زیرمجموعه‌های شرکت دایملر آ گ به‌شمار می‌آید و همراه با آئودی و ب‌ام‌و سه خودروساز مشهور و لوکس آلمانی هستند، که به‌عنوان پرفروش‌ترین خودروسازان لوکس جهان، شناخته می‌شوند.

  ویدئوهای مرتبط

  ویدئوهای مکس - نسخه 4

  موضوع ویدئو

  ویدئوی منتخب برای نمایش مرسدس بنز

  امتیاز

  6,046 views
  مرسدس بنز G500

  امتیاز

  5,436 views
  خودروی مفهومی Concept IAA مرسدس

  امتیاز

  5,663 views
  تست سرعت برای جگوار

  امتیاز

  915 views
  مقایسه فراری و لامبورگینی

  امتیاز

  633 views
  لامبورگینی اونتادور LP 750

  امتیاز

  503 views
  بی ام دبلیو Z8

  امتیاز

  338 views
  لامبورگینی اونتادور

  امتیاز

  339 views
  مرسدس بنز

  امتیاز

  312 views