جلیلی، رئیس اتحادیه روغن فروشان، اتوسرویس، خدمات لاستیک و فیلترسازان تبریز، از شروع طرح درمانی اتوسرویس کاران با ویزیت در محل کار با شعار پیشگیری بهتر از درمان در تبریز خبر داد.

طرح سلامت اتوسرویسکاران تبریز

چاپ

به گزارش خبرگزاری آوای تبریز: علی جلیلی با اعلام خبر فوق به خبرنگار آوای تبریز افزود: این طرح برای اولین بار در ایران و در شهر اولین ها تبریز شروع شده و پزشکان متخصص باحضور در محل کار فعالان صنف روغن فروشان، اتوسرویس، خدمات لاستیک و فیلترسازان اقدام به ویزیت رایگان می نمایند.
وی با اشاره به اینکه یکی از شرکت های تولید کننده روغن موتور با شعار حامی سلامت اتوسرویس کاران و خدمات لاستیک به عنوان حامی این حرکت خودجوش اتحادیه عمل نموده و الحمدالله استقبال خوبی از سوی فعالان این صنف صورت گرفته است و امیدواریم بتوانیم با اجرای این طرح در شناسایی و درمان برخی بیماریهای فعالان این صنف موفق باشیم.
رئیس اتحادیه روغن فرشان، اتوسرویس، خدمات لاستیک و فیلترسازان تبریز با تشکر از حمایت های همیشگی هیئت رئیسه اتاق اصناف تبریز، از برنامه های اتحادیه اضافه کرد: این طرح به مدت یک هفته در قالب حضور اکیپ پزشکان مجرب در واحدهای صنفی این اتحادیه در سطح شهر تبریز در حال اجرا خواهد بود.

طرح سلامت اتوسرویسکاران تبریز