• آخرین خبر با عنوان ، اینفوگرافی/ بهترین فیلتر شکن ها در 1 ماه قبل منتشر شده است .
 • پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  Code Center

  »   افسران جنگ نرم  »   طرح/ ری استارت و جنگ نرم
  142 views
  ۳ آبان ۱۳۹۶ , ساعت ۱۱:۲۷

  طرح/ ری استارت و جنگ نرم

  طرح/ ری استارت و جنگ نرم

  وبلاگ جنگ نرم : دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که اسلام با دخالت نظامی از بین نمی‌رود و تنها راه از بین بردن اسلام، استفاده از مسلمانان علیه مسلمانان است و در واقع دشمن نقشه را این طور تدبیر کرده که مسلمانان به دست خود مسلمانان کشته شوند و مسلمانان باید نسبت به این نقشه شوم، هشیار باشند.آری باید بر حال بعضی ها گریان شد بخاطر ساده لوحیشان بخاطر سست ایمانیشان بخاطر زود باوریشان که یکی هزاران کیلومتر آن طرف تر نشسته یه حرفی میزنه و اینا هم باور میکنند حرف های بی ریشه و مزخرف که بی پایه و اساس است .آری برای دشمنان قسم خورده اسلام همین کافیست که مساجد و اماکن مقدس مسلمانان را به دست خود مسلمانان به آتش بکشن . دشمن برای نابودی هویت و فرهنگ ما لحظه ای بیکار نمی نشیند و هر روز با ابزار های مدرن سعی در تخریب باور ها و ارزش هاست.ری استارت یا ری استارتی ها هدفشون نابودی باور ها و اعتقادات هستند و این یعنی جنگ نرم ، وقتی به خودت میای می بینی بی هویت شدی بی دین شدی .برای خواندن ادامه متن و دانلود پوستر با کیفیت عالی به ادامه مطلب مراجعه کنید...

  برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

  وبلاگ جنگ نرم نوشت :

  دشمنان به این نتیجه رسیده‌اند که اسلام با دخالت نظامی از بین نمی‌رود و تنها راه از بین بردن اسلام، استفاده از مسلمانان علیه مسلمانان است و در واقع دشمن نقشه را این طور تدبیر کرده که مسلمانان به دست خود مسلمانان کشته شوند و مسلمانان باید نسبت به این نقشه شوم، هشیار باشند.آری باید بر حال بعضی ها گریان شد بخاطر ساده لوحیشان بخاطر سست ایمانیشان بخاطر زود باوریشان که یکی هزاران کیلومتر آن طرف تر نشسته یه حرفی میزنه و اینا هم باور میکنند حرف های بی ریشه و مزخرف که بی پایه و اساس است .آری برای دشمنان قسم خورده اسلام همین کافیست که مساجد و اماکن مقدس مسلمانان را به دست خود مسلمانان به آتش بکشن .

  دشمن برای نابودی هویت و فرهنگ ما لحظه ای بیکار نمی نشیند و هر روز با ابزار های مدرن سعی در تخریب باور ها و ارزش هاست.ری استارت یا ری استارتی ها هدفشون نابودی باور ها و اعتقادات هستند و این یعنی جنگ نرم ، وقتی به خودت میای می بینی بی هویت شدی بی دین شدی .

  مدتی است که اخباری از خرابکاری های کوچک در شهر های کشور و یا حتی در کشورهای دیگر علیه امکان وابسته به دولت یا حکومت ایران در رسانه های منتشر می شود. خرابکاری هایی همچون آتش زدن اماکن دولتی و یا مساجد، یا شکستن شیشه بانک ها و یا حتی حمله به دفاتر دیپلماتیک ایران در خارج از کشور. این خرابکاری ها با عنوان “ری استارت” انجام می شود.

  یک برنامه رادیویی و ماهواره ای به اسم ری استارت به مجری گری محمد حسینی که اهدافش تغییر باور ها و ارزش های ایران اسلامی است سعی در نفوذ ذهن های جوانان و مردم ایران را دارد تا بدین وسیله برای خود طرفدارانی را جذب کند بعد  به وسیله همین طرفداران خرابکاری های را انجام بدهند برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی .

  متاسفانه بعضی ها هم تحت تاثیر چنین شبکه های ماهواره ای چندین مسجد و اماکن دولتی را به آتش میکشن که نتیجه اش خوشحالی دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی بود .

  دشمن وقتی در گزینه نظامی شکست میخورد و میبیند که در حوزه نظامی حریف ایران نمیشود جنگ نرم را راه می اندازد تا به افکار و بارو های مردم نفوذ کند بعد آن ها را تخریب کند و آنها را به نفع خود تغییر بدهد .تا بدین وسیله یک کشور را زیر سلطه خود قرار بدهد.

  اما با هوشیاری و بصیرت مردم همیشه نقشه هایشان شکست خورده مردم با وجود رهبری شجاع و انقلابی امام خامنه ای (مدظله العالی) نقشه های دشمن را بر ملا میکند و تمام هزینه ای دشمن برای نابودی اعتقادات دینی و مذهبی اسلامی به فنا میرود.گروهک ری استارت کوچکتر از آن است که بتواند به کشورمون و به اسلام ضربه بزند .

  ————————————————————————————————————-

  نویسنده مطالب و طراحی پوستر توسط : مدیر وبلاگ جنگ نرم  www.jnarm.blogfa.com

  برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید)

                                                    

   

  وبلاگ جنگ نرم (ابراهیم معصومی)

  موضوعات مشابه در آوای تبریز افسران جنگ نرم

  برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید) وبلاگ جنگ نرم نوشت :  1- نماز بهترین ...
  برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید) وبلاگ جنگ نرم نوشت : اینجا جنگ ...
  برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید) وبلاگ جنگ نرم نوشت : اگر میخوای ...
  برای دانلود با کیفیت عالی اینجا کلیک کنید (دانلود کنید) وبلاگ جنگ نرم نوشت : تصرف فکر، ...

  برچسب های مشابه در آوای تبریز

  اجتماعی و اقتصادی
 • اقتصادی

 • نظر سنجی

  نظر شما درباره آوای تبریز ؟؟

  View Results

  Loading ... Loading ...
 • تولید نیسان کیکس، در سال جاری

  تولید نیسان کیکس، در سال جاری

  پورشه ۹۱۱ جی تی ۳ آئودی کیو سون آئودی پورولوگ کانسپت سوزوکی گرند ویتارا
  گزارش تصویری - خودرو
 • آگهی نامه
 • اجتماعی

 • گالری