http://avayetabriz.ir

آژانس خبری تحلیلی آوای تبریز فارس آذربایجانشرقیشادترین و پرتحرک‌ترین روزها در بین رزمندگان رقم می‌خورد/ ابتکاری‌ترین روش‌ها در دفاع مقدس شکل گرفت و همچنان ادامه دارد
شناسه خبر :40929
چهارشنبه 6 شهریور 1398
9 بازدید
پ

شادترین و پرتحرک‌ترین روزها در بین رزمندگان رقم می‌خورد/ ابتکاری‌ترین روش‌ها در دفاع مقدس شکل گرفت و همچنان ادامه دارد به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سردار علی فدوی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگی- ورزشی سراسری فرزندان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز برگزار شد با اشاره […]


شادترین و پرتحرک‌ترین روزها در بین رزمندگان رقم می‌خورد/ ابتکاری‌ترین روش‌ها در دفاع مقدس شکل گرفت و همچنان ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، سردار علی فدوی پیش از ظهر امروز در مراسم افتتاحیه جشنواره فرهنگی- ورزشی سراسری فرزندان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی که در سالن ژیمنازیوم دانشگاه تبریز برگزار شد با اشاره به فرارسیدن محرم اظهار کرد: در روز عاشورا از یک صبح تا ظهر همه مصیبت‌ها جمع شده و بر اهل بیت‌(ع) وارد شد تا حق و حقیقت بماند و اسلام ماندگار شود. 

وی در ادامه با درود و سلام به شهدا گفت: الان در محضر شهدای خطه آذربایجان از جمله مهدی باکری هستیم که روزهای اقتدار و صلابت رزمندگان خطه را در دفاع مقدس فرماندهی کرد و سلام و صلوات بر حسن باقری می‌فرستیم که روالی را پایه‌گذاری کرد که  آن به اقتدار دائمی ایجاد شد. 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران یاد شهید حمید باکری را گرامی داشت و گفت: شهید مهدی باکری حتی نخواست تا با حمل پیکر برادرش، باری را بر دوش رزمندگان ایجاد کند. 

وی با بیان اینکه شهید شفیع‌زاده همیشه ویژه بود و بنیانگذاری یکی از مظاهر اقتدار انقلاب اسلامی یعنی واحد توپخانه سپاه را انجام داد، گفت: همچنین یاد شهید علی تجلایی را گرامی می‌داریم که شور و شعف دائمی داشت ولی خیلی مواقع در سکوت و تفکر بود. 

سردار فدوی اضافه کرد: شهید یاغچیان همواره استوار و تکیه‌گاه بود و ما در حضور این شهدا امروز ایستاده‌ایم و استقلال و اقتدار داریم و می‌خواهیم که با این زمینه موجود ،شور و شادی و تحرک و ابتکار عمل فرزندان پسر پاسداران را شروع کنیم. 

وی ابراز کرد: شما فرزندان مردان پرصلابتی هستید که در سخت‌ترین شرایط یعنی در جنگ، جلوه‌هایی را آفریدند که این جلوه در تمام طول تاریخ مثلی ندارد. 

وی افزود:  شادترین روزهای عالم و پرتحرک‌ترین روزها در بین رزمندگان اسلام رقم می‌خورد. 

وی خاطرنشان کرد: ابتکاری‌ترین کارهای عالم توسط رزمندگان صورت می‌گرفت به طوریکه حرکتی رو به جلو، دائمی و پایان‌ناپذیر شروع شد و همچنان ادامه دارد. 

سردار فدوی اضافه کرد: رزمندگان و سپاهیان در طول مقابله با دشمن توانایی‌ها را به حداکثر رسانده و قوت و قوه و توان را بالا بردند که بتوان در برابر هر هجمه دشمن مقاومت کرده،حرف برای گفتن داشت و عامل بازدارندگی شد. 

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران تصریح کرد: وقتی در هر مرحله زندگی و هر دوره‌ای  الگو داشته باشیم، قطعا این الگو می‌تواند کمک‌کننده باشد،می‌تواند انسان را در بهترین وضعیت و در بالاترین درجه امادگی نگه دارد تا راه خود را پیدا کند و در هر روندی که می‌خواهد جلو رفته و  افتخارآفرین باشد.

وی متذکر شد: شما نوجوانان و جوانانی هستید که در شروع راه قرار دارید و این شروع با این همه پشتوانه می‌تواند راه‌های بلند و طولانی پیش روی شما بگذارد تا بتوان همچنان بیش از گذشته و بیش از پدران و برادران و رفقا و همرزمان پدران شما افتخارآفرین و مقتدر بود.

سردار فدوی ابراز کرد: مسلماً جوانان امروز راه‌هایی دارند که خیلی بیشتر از گذشته سرمنشاء و مبداء اقتدارمدارانه است، این را همواره در همه عرصه‌های که در پیش‌رو است باید مورد توجه قرار داد.  

وی بیان کرد: امروز جمع شده‌ایم تا در چند روز و چند رشته این روال و راه را نشان دهید و مسلماً در این مبارزه‌جویی که در وجه اول یعنی ورزش، در کنار هم قرار گرفتید، می‌توانید مَثَل و شروع برای کارهای خیلی بزرگ مخصوصا در ورطه‌های علمی و غیره   باشید.  

سردار فدوی با بیان اینکه امید است از همه آن چیزی که در اختیار شماست و همه اینها که می‌توان به حد کامل به کار شما بیاید و کمک‌کننده باشد، بهره کامل بگیرید، افزود: هیچ کسی نمی‌تواند آن چیز را که در پیش رو دارد و برای آن تلاش می‌کند و هدف مهم و متعالی دارد، ناموفق باشد و به عنوان شاخص برایش نباشد.

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران متذکر شد: شما در پشت سر خود این افتخارات زیادی دارید که اگر هم ندیده‌اید حداقل لمس کرده‌اید و دست مهربان پدری بر سر شما کشیده‌ شده و این احساس یک احساس کامل بوده و محبت یک محبت کامل است و اگر این پشتوانه را پشت سر داشته باشیم، انتطارات یک انتظار بسیار با افق بلند خواهد بود.  

وی ادامه داد: فرزند یک پاسدار متناسب با همه داشته‌ها نظیر توانمندی،علم، زیرکی و بهره‌هوشی خود انتظار بسیار بالاتری از او می‌رود. 

سردار فدوی تصریح کرد: این جشنواره عرصه کوچکی است که در چند روز گردهم آمده‌اید تا خود را در این عرصه کوچک محک بزنید و باید به خوبی بدانید در این عرصه کوچک چگونه عمل می‌کنید. 

 وی افزود: مسلماً گام کوچک طلیعه‌ای برای گام بزرگ در هر زمینه و روال متناسب با زندگی و هدف هر کسی است.  

سردار فدوی گفت: همواره این مطلب را به یاد داشته باشید، شما فرزندان مردان بزرگی هستید که در طول تاریخ، کشور به یاد ندارد، مردانی این همه افتخارآفرین، مقتدر و عظمت‌آفرین. 

سردار فدوی ابراز کرد: شما از جمله کسانی هستید که از برکات انقلاب بهره گرفته و بهره‌مند شده‌اید که به اعتراف دشمن ابعاد و جغرافیایی جدید پیدا کرده است، وقتی اینگونه است قطعا فرزندان شما در آینده انتظارات بیشتر از شما نسبت به پدران با افتخار خواهند داشت و از شما مطالبه خواهند کرد که با این همه ویژگی‌ که در اختیار داشتید، چه کردید.

وی متذکر شد: با کمک  خدا و قوت و توانایی در همه زمینه‌ها محکم گام بردارید و به واجبات و دستورات پرودگار عمل کنید چراکه این دنیا در زمان معینی برای هر کسی تمام می‌شود ولی بنابه دستور خداوند دنیایی بی‌انتهایی پیش رو داریم و در حضور خداوند، باید به فکر آن باشیم.  

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: مسلماً این زمان کوتاه و اعمال ما تضمین‌کننده اعمال بزرگ ما می‌شود و حتما دلدادگان خداوند، ائمه اطهار، شهدای انقلاب و جنگ همچنین شهید حججی‌ها سربلندترین خواهند بود.  

وی تاکید کرد:  شور و نشاط جوانی را به حداکثر ممکن داشته باشید و برای آن چیزی که ضمانت‌کننده اقتدار و استقلال کشور است، تلاش کنید و آن چیزی که ماندنی است آن است که به وظایف و تکالیف خود عمل کنیم.  

جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران افزود: امید است در پایان این میدان همه سربلند و موفق باشید. 

وی در ادامه خطاب به شرکت‌کنندگان در جشنواره یادآور شد: مواظبت‌های لازم را در میادین بکنید تا به جگرگوشه سپاهیان خدشه‌ای وارد نشود و همگی به سلامت به شهرهای خود برگردید و سال تحصیلی جدید را برای بروز توانمندی بیشتر با قدرت شروع کنید. 

انتهای پیام/۶۰۰۲۷/ر

Source link

پ
برچسب ها:
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
قوانین ارسال نظر
قوانین ارسال نظر

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر،تکرار نظر دیگران،توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی ، افترا و توهین به مسٔولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت < <دیوار خبر>>مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.