• آخرین خبر با عنوان ، اینفوگرافی/ بهترین فیلتر شکن ها در 1 ماه قبل منتشر شده است .
 • پنجشنبه, ۲۸ تیر ۱۳۹۷

  Code Center

  »   فرهنگ و هنر  »   تحقق بالای ۸۰ درصدی درآمد شهرداری‌های آذربایجان شرقی
  48 views
  ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ , ساعت ۸:۰۵

  تحقق بالای ۸۰ درصدی درآمد شهرداری‌های آذربایجان شرقی

  اصغر عابدزاده، رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی، از تحقق بالای ۸۰ درصدی درآمدهای شهرداری های استان خبر داد.

  تحقق بالای ۸۰ درصدی درآمد شهرداری‌های آذربایجان شرقی

  به گزارش تبریزبیدار به نقل از مهر، اصغر عابدزاده عصر چهارشنبه در چهل و دومین جلسه عمومی این شورا ضمن قدردانی از خدمات شبانه روزی شهرداری های استان و بیان اینکه امیدوارم الگوهای رفتاری شهید باکری، الگویی برای شهرداران زرخیز استان مان باشد، ابراز داشت: به عقیده بنده، مجموعه شهرداری، پیشرو خدمات تنظیفی، عمرانی و شهرسازی، معماری در شهرها بوده، و به نوعی خدمات تان از لحظه تولد تا به مرگ به نوعی مرتبط با فعالیت های شهرداری است، اما با این حال متاسفانه شاید به علت عدم اطلاع رسانی صحیح و فرهنگ سازی لازم در این زمینه، مردم از خدمات شبانه روزی این تلاشگران آگاه نباشند.

  وی با اشاره به وجود سه هزار کارگر مشغول به کار در پروژه های عمرانی شهرداری، فعالیت بالای ۱۲ هزار پرسنل در این مجموعه؛ مجموعه شهرداری را بزرگ ترین مجموعه برای ایجاد فرصت های شغلی خواند و گفت: تلاشگران این مجموعه خادمین صادق مردم هستند و۸ در تنظیف و آبادانی شهرها حرف اول را می زنند.

  رئیس شورای اسلامی آذربایجان شرقی، با تاکید بر تکریم ارباب رجوع ادامه داد: با اینکه شهرداران خط مقدم خدمات رسانی هستند، اما تمامی کارهای شان، تایید کننده نیست و بعضی از کارهای شان نارسایی دارد و جا دارد به لحاظ اعتقادی و اعتمادی تکریم ارباب رجوع را بیش از پیش مد نظر قرار دهند. چرا که اعتماد مردم به شهرداران منجر به افزایش در آمد برای این مجموعه می شود.

  عابدزاده در همین راستا با بیان اینکه مردم ولی نعمت برای شهرداری ها هستند و در بحث درآمدهای شهرداری قسمت هایی که مرتبط با مردم بوده، تحقق بالای ۸۰ درصدی داشته ایم، تصریح کرد:در صورت نبود تکریم ارباب رجوع، به طور طبیعی مراجعه مردم به شهرداری ها کاهش خواهد یافت.

  کانال تلگرام آوای تبریز به نقل از تبریز بیدار

  منبع : تبریز بیدار

  اجتماعی و اقتصادی
 • اقتصادی

 • نظر سنجی

  نظر شما درباره آوای تبریز ؟؟

  View Results

  Loading ... Loading ...
 • تولید نیسان کیکس، در سال جاری

  تولید نیسان کیکس، در سال جاری

  پورشه ۹۱۱ جی تی ۳ آئودی کیو سون آئودی پورولوگ کانسپت سوزوکی گرند ویتارا
  گزارش تصویری - خودرو
 • آگهی نامه
 • اجتماعی

 • گالری